porno izle
Duyurular

Validebağ Gönüllüleri; 1 Nisan 2018 Pazar günü saat 13:00’te Validebağ Korusu eski atölye binaları önünde, kitaplarının ve kitaplıklarının kaldırılmasını protesto etmek, kitapları ve kitaplığı geri almak için bir basın açıklaması yapmaya hazırlanıyor.

Validebağ Gönüllüleri; Validebağ Korusu içinde yer alan atölye binalarının yapılan restorasyon sonrasında, tüm itirazlarına rağmen,  Validebağ Öğretmenevi Müdürü İsmail Kahraman tarafından kafeye dönüştürülmesini protesto etmeye devam ediyor.

Binaların eğitim, kültür ve sanat amaçlı olarak kullanılması için defalarca dilekçe verildiğini, ısrarlı talep ve takipleri sonucunda binanın bir bölümüne kitaplık rafları yerleştirildiğini ve bu bölümde mahalle sakinlerinin kitap okuması konusunda mutabık kalındığını belirten Gönüllüler; kitap bağışı çağrısında bulunmuştu. Bu çağrıya cevap veren çok sayıda mahalle sakini 9 Şubat itibariyle hem kitap bağışlamaya hem de burayı kitap okuma alanı olarak kullanmaya başlamıştı. Bir ay sonra önce 300 civarında kitabın, sonra kitaplık raflarının öğretmenevi müdürü İsmail Kahraman tarafından kaldırıldığını ifade eden Validebağ Gönüllüleri ve mahalle sakinleri; kitaplarını ve kitap raflarını geri alma talebiyle 1 Nisan 2018 Pazar günü saat 13:00’te Validebağ Korusu eski atölye binaları önünde basın açıklaması yapacak. Bunun için facebookta bir etkinlik sayfası da açıldı. 

 

Fotoğraf: BirGün Gazetesi’nden alınmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar