porno izle
Genel

BirGün’den Mustafa Mert Bildircin’in haberine göre; Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Diyanet’in 2018 yılında başlattığı “Gençliğe Değer” isimli proje kapsamında öğrencilerin sabah namazına götürülmesi için okullara yazı gönderdi. Çok sayıda velinin tepki gösterdiği uygulamanın amacı, “Milli ve manevi değerlere sahip bireyler yetiştirmek” olarak açıklandı.

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın 2018 yılındaki “Mevlid-i Nebi” haftasına tema olarak belirlediği “Peygamberimiz ve Gençlik” konusu çerçevesinde yürütülecek projeler, “Gençliğe Değer” başlığında toplandı. İlki geçen yıl düzenlenen ve velilerin tepkisiyle birçok ilde rafa kaldırılan “Sabah Namazı Buluşmaları” projesi bu kez de Çorlu’da hayata geçirildi. Çorlu İlçe Müftüsü Adem Gülmek, Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne yazı göndererek okullarda her perşembe günü yakın camilerde sabah namazı buluşmaları düzenlenmesi için “gereğinin yapılmasını” istedi. Yazıda, projenin Kaymakamlığın onayıyla yürütüldüğü belirtilerek “Sabah namazı buluşmaları konusunda ortaokul müdürlüklerimizin bilgilendirilmesini arz ederim” ifadesine yer verildi.

“Okullara yakın camilerde…”
Müftülüğün yazısını alan Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, vakit kaybetmeden harekete geçti. Yazının kendilerine ulaştığı tarihten iki gün sonra okulları bilgilendiren müdürlük, projenin geçen yıl da düzenlendiğini anımsatarak 2018-2019 eğitim öğretim yılında da devam edileceğini bildirdi. 

Yorumlar