porno izle
GÜNDEM

Zeytinburnu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ilçede bulunan okullara gönderdiği yazıda PKK, PYD ve YDG örgütleriyle bağı bulunan öğretmenlerin kendisine bildirilmesini istedi.

Diyarbakır’da PKK ile bağlantısı olduğu gerekçesiyle açığa alınan öğretmenlerden sonra diğer illerde aynı uygulama devreye sokuldu. İstanbul Zeytinburnu İlçe Eğitim Müdürlüğü, okullara gönderdiği yazıda PKK, PYD ve YDG bağlantılı olduğu düşünülen öğretmenlerin isimlerinin listeye işlenerek kendilerine gönderilmesini istedi.

İlçe Eğitim Müdürlüğü okullara gönderdiği yazıda şu ifadelere yer verdi:

“Bazı sendika ve konfederasyonların güvenlik güçlerimizin terörler mücadelesini de bahane ederek boykot ve mevzuata belirlenmiş görevleri yapmama şeklinde eylem kararı almaları, sendikal hakların kullanımı sınırlarını aşıp eğitim çağındaki bireylerin eğitim alma hakkının engellenmesi durumunu ortaya çıkarmaktadır. Eğitim çağında bulunan öğrencilerin eğitim hakkını engelleyen, öğrencileri ve velileri okulu boykot etmeleri yönünde teşvk eden, görev ve yükümlülüklerini yerine getirmeyip meri mevzuata aykırı eylemlerde yer aldığı belirlenen kamu görevlilerinin isimlerinin ivedelikle bildirilmesi istenildiği, istenilen bu bilgilerin 29 Aralık 2015 Eğitim Sen’in eylem kararı ile ilgili olduğu bu nedenle bu verilen ekteki tablo-1’e işlenmesi, ayrıca PKK, PYD, YDG vb. bölücü terör örgütleriyle iltihak, iltisak veya irtibatı olduğu değerlendirilen personelin ise tablo-2’ye işlenerek 8 Eylül tarihi saat 16.00’a kadar müdürlüğümüze ivedi bir şekilde gönderilmesini rica ederim.”

işte o yazı:

evrak bir 001

Yorumlar