porno izle
Genel

Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nin ev sahipliğinde yapılan Fenerbahçe Spor Kulübü Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı’nın ikinci gününde oy kullanma işlemi tamamlandı.

Seçimde 37. başkanın seçilmesi için  20.736 kişi 38 sandıkta oy kullandı.  Tarihte ilk kez bir spor kulübü kongresini stadyumda gerçekleştirdi. Bir başka rekorla 21 bin 350 kişinin oy kullandığı seçimde Ali Koç, tüm sandıklarda Aziz Yıldırım’ın önünde seçimi kazandı ve kulübün yeni başkanı oldu. Aziz Yıldırım ise seçim sonuçları açıklanmadan Ülker Stadı’ndan ayrıldı. 

Fenerbahçe Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük, Ali Koç’u tebrik etti. Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük, 38 sandığın sonucunun belli olduğu zaman tek seferde sonucu açıklayacağını duyurdu.

Vefa Küçük, “İki başkan adayı yarıştı. Elbette biri kazandı biri kaybetti ama bu durumdan Fenerbahçe kazandı. Başka bir sonuç yoktur. 20.736 oy kullanıldı. Aziz Yıldırım 4644 oy aldı. Ali Koç ise seçim sonucunda 16092 oy aldı.” diyerek Ali Koç’un başkanlığını açıkladı. Vefa Küçük, başkanlık mazbatasının Ali Koç’un da kabul etmesi halinde Salı günü verileceğini söyledi.

“Aziz Yıldırım, efsane başkanımızdır”

Ali Koç, 20 yıllık başkanlık görevi biten Aziz Yıldırım’ı “efsane” başkan olarak gösterdi.

Kimseye kırgınlığının ve kızgınlığının olmadığını vurgulayan Koç, şu ifadeleri kullandı:

“Keşke yaşanmasaydı ama artık ne yaşandıysa yaşandı. Bir sözüm de başkanımız Sayın Aziz Yıldırım’a. Aziz Yıldırım olmasaydı ben burada olmazdım. O olmasaydı bu stat olmazdı. Aziz Yıldırım olmasaydı Türkiye’de birçok stat olmazdı. Fitili biz ateşledik. Yakında Türkiye’de müthiş basketbol salonları olacak. Aziz Yıldırım olmasaydı bu da olmazdı. Aziz Yıldırım olmasaydı amatör sporlar Türkiye’de bu kadar gelişemezdi. Başkanımız Aziz Yıldırım, Fenerbahçe’ye kattıklarıyla fazlasıyla efsane başkan olmayı hak etmiştir. En büyük kahramanlığını 3 Temmuz’da gösterdi. Bizim en zayıf olduğumuz anda dimdik ayakta durdu. Hem o hem de camiamız bu işten çok darbe yedi. Maddi zararlar alınana kadar hepimiz 4 Temmuz’daymışız gibi dimdik duracağız. Fenerbahçe’yle kimse başa çıkamaz. Uzun bir süreç bizi bekliyor. Bu işin en büyük mücadelecisi Aziz Yıldırım olacaktır. O bu mücadelenin liderliğini yapmaya devam edecektir. Hepimiz, o mücadelede çorbaya tuzumuzu atacağız. Allah korusun Yargıtay’dan hiç kabullenemeyeceğimiz bir karar çıkarsa o zaman siz taraftarlara yine ihtiyacımız olacak. Biz bir bütün aileyiz.” (BirGün)

 

Yorumlar