porno izle
Duyurular

Sosyal Demokrasi Vakfı (SODEV) tarafından 14 Nisan Cumartesi günü “Emeğin Farklı Yüzleri, Ortak Süreçleri” başlığı ile bir etkinlik düzenleniyor.

Prof. Dr. Kemâli Saybaşılı anısına düzenlenen etkinlik; Taxim Hill Hotel’de saat 13.30’da SODEV Başkanı A. Babür Atila’nın, Prof. Dr. Fazıl Sağlam’ın ve Uğur Büke’nin konuşmaları ile başlayacak.

İstanbul Kültür Üniversitesi’nden Prof. Dr. Sinan Alçın’ın, DİSK’ten Uzman Deniz Beyazbulut’un, Galatasaray Üniversitesi’nden Doç. Dr. Didem Danış’ın, ODTÜ’den Sezen Coşkun’un, SODEV’den Ece Öztan’ın sunum yapacağı etkinlikte Türkiye’de çalışma rejimi, çalışma hayatında genç ve kadın işçiler, Suriyeli göçmen emeği, Soma havzasında işçileşme süreçleri, geçici işler ve genç emeği gibi konular tartışılacak.

Prof. Dr. Kemâli Saybaşılı kimdir?

1956 yılında Mersin Tarsus Atatürk İlkokulu’nu, 1963 yılında Tarsus Amerikan Koleji’ni bitirmiştir. ODTÜ Kamu Yönetimi’nden 1967’de mezun olmuştur. İngiltere’de doktora yapmıştır. Marmara Üniversitesi’nde , Ortadoğu Teknik Üniversitesi’nde ve son olarak Yıldız Teknik Üniversitesi’nde çalışmıştır. YTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nün kurucusudur. 1992’de “İktisat, Siyaset, Devlet ve Türkiye” isimli kitabı yayımlanmıştır. 11 Mart 2005  tarihinde hayatını kaybetmiştir.

 

Prof. Dr. Kemali Saybaşılı Anısına…
“Emeğin Farklı Yüzleri, Ortak Süreçleri”
14 Nisan 2018 Cumartesi 
13.30 – 17.20 arası
İstanbul Taxim Hill Hotel

 

Yorumlar